12:30
Bristol City
Leicester
2
13:00
Millwall
West Brom
X2
15:00
Cardiff
Sunderland
X
15:00
Huddersfield
Coventry
X2
15:00
Hull City
Stoke City
1
15:00
Norwich
Plymouth
1
15:00
Preston
Rotherham
1
15:00
QPR
Birmingham
1
15:00
Sheffield Wednesday
Swansea
X
15:00
Southampton
Middlesbrough
1
17:30
Blackburn
Ipswich
2
20:00
Watford
Leeds
2
15:00
Barnsley
Cambridge United
1
15:00
Derby
Blackpool
1
15:00
Exeter City
Charlton
X
15:00
Fleetwood Town
Cheltenham
1X
15:00
Lincoln
Leyton Orient
1
15:00
Peterborough
Carlisle
1
15:00
Port Vale
Bristol Rovers
X
15:00
Reading
Northampton
1
15:00
Shrewsbury
Oxford United
X2
15:00
Stevenage
Bolton
X
15:00
Wigan
Burton Albion
1
15:00
Wycombe
Portsmouth
X2
15:00
AFC Wimbledon
Harrogate Town
1
15:00
Accrington ST
Morecambe
1X
15:00
Barrow
Grimsby
1
15:00
Bradford
Tranmere
1X
15:00
Colchester
Newport County
1
15:00
Crawley Town
Doncaster
1X
15:00
Forest Green
Stockport County
2
15:00
Gillingham
Crewe
1X
15:00
Milton Keynes Dons
Walsall
1
15:00
Salford City
Sutton Utd
1
15:00
Swindon Town
Notts County
1X
15:00
Wrexham
Mansfield Town
X
20:00
Cadiz
Granada CF
1X
19:30
Burgos
Espanyol
X
20:00
Lille
Lens
1X
08:45
Adelaide United
Western United
1
18:30
Austria Vienna
FC BW Linz
1
19:45
Gent
Standard Liege
1
5´
Blooming0
Aurora 0
1
23:00
Santa Cruz
The Strongest
N/A
23:30
Cobresal
Palestino
1X
11:35
Sichuan Jiuniu
Shijiazhuang Y. J.
X
22:00
Alianza Petrolera
Deportes Tolima
X
7´
LDU de Quito0
Imbabura 0
1
19:45
Derry City
Galway United
1
19:45
Drogheda United
St Patricks Athl.
X2
19:45
Shelbourne
Dundalk
1
19:45
Waterford
Sligo Rovers
X
19:45
Shamrock Rovers
Bohemians
1
10:00
Tokyo Verdy
Kyoto Sanga
X
19:00
ADO Den Haag
Groningen
X
19:00
Den Bosch
Dordrecht
2
19:00
Helmond Sport
Willem II
2
19:00
Telstar
Jong Utrecht
1
19:00
Emmen
Jong Ajax
1
19:00
De Graafschap
Jong AZ
1
19:00
NAC Breda
MVV
1
19:00
FC Eindhoven
Cambuur
X
19:00
VVV Venlo
FC OSS
1
01:00
Alianza Lima
Cultural Santa Rosa
1
15:30
GIL Vicente
Famalicao
1X
18:00
Benfica
Chaves
1
20:30
Estrela
Sporting CP
2
15:30
FC Voluntari
AFC Hermannstadt
X
18:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
CFR 1907 Cluj
X2
19:45
Ayr Utd
Airdrie United
X
15:30
Cerro Largo
Racing Montevideo
1X
19:00
Penarol
Club Nacional
1X
1
Home to win in the match.2
Away to win in the match.X
Draw in the match.1X
Double result home or draw in the match.X2
Double result away or draw in the match.N/A
Prediction not available.Calc.
Calculating prediction.